Lokalizacja

Łatwy dostęp samochodem, transportem publicznym i rowerem

Krakowska 29 zlokalizowana jest w prężnie rozwijającej się, południowej części miasta, przy jednej z głównych ulic. To idealny adres dla firm poszukujących biur blisko ścisłego centrum, ale z łatwiejszym dojazdem i parkowaniem. Szybki dostęp do centrum, pozostałych dzielnic, międzynarodowego lotniska i autostrady to podstawowe atuty inwestycji.

W odległości 50 metrów od obiektu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, przy którym zatrzymują się tramwaje i autobusy linii: 3, 5, 114, 243, 900, 901. Stąd w 6 minut można się dostać do punktu przesiadkowego na pl. Wróblewskiego.

Z większości dzielnic na Krakowską 29 można bez problemu dojechać na rowerze. Do miejsca bezpośrednio prowadzą ścieżki rowerowe z Krzyków, Starego Miasta, Biskupina i Sępolna.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się: publiczne i prywatne przedszkola, Wyższa Szkoła Edukacja, Centrum Handlowe Family Point (delikatesy Piotr i Paweł, Leroy Merlin, Media Expert, Black Red White, Rossman, Fitness Academy), stacje benzynowe i inne obiekty biurowe. W okolicy powstają także kolejne osiedla mieszkaniowe: Osiedle Malinowe, Krakowskie Tarasy, Krakowska 37 i ekskluzywne Apartamenty Rakowiecka. Niewielka odległość dzieli budynek od Parku Wschodniego oraz Parku na Niskich Łąkach.

W przyszłości dojazd na ulicę Krakowską z północnych części miasta będzie jeszcze łatwiejszy za sprawą budowy Mostu Wschodniego, którego realizacja planowana jest na 2020 rok.

Położenie na działce

PRZEDMIEŚCIE OŁAWSKIE

Dzielnica, która będzie się zmieniać z każdym dniem. Jej historyczny charakter i mnogość cennych zabytków architektury spowodowały, że już wkrótce obszar ten zostanie objęty rewitalizacją w ramach tzw. Masterplanu.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego sama ulica Krakowska w przyszłości ma się stać jedną z głównych, reprezentacyjnych arterii dojazdowych do centrum.

przedmiescie_olawskie_3

(Fot. Wrocławska Rewitalizacja)

Dojazd autem

2
minuty do obwodnicy śródmiejskiej
6
minut do Starego Miasta
7
minut do Placu Grunwaldzkiego
5
minut do Dworca Głównego PKP
28
minut do lotniska
16
minut do autostrady

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń lub wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!