Pierwsi najemcy na Krakowskiej 29

Częściowo odsłonięte betonowe ściany, słupy i sufity. Materiały wykończeniowe w industrialnym stylu – metalowa siatka, klinkier, blacha trapezowa, surowa stal i miedź. Całość uzupełniona kolorowymi fototapetami i wygodnymi meblami. W taki sposób zostało wykończone biuro pierwszego najemcy w biurowcu Krakowska 29 – spółki Presscom.

Firma zajęła część parteru i całe pierwsze piętro – w sumie 1200 m2. Obie kondygnacje łączy wewnętrzna klatka schodowa, a powierzchnia została dopasowana do specyfiki poszczególnych działów i optymalnie podzielona na gabinety i biura typu open space. Pracownicy do dyspozycji mają pięć salek spotkań, dużą kuchnię oraz dwa coffee pointy.

Tymczasem na parterze budynku trwają zaawansowane prace wykończeniowe w bistro „Dobre Danie”, które zostanie uruchomione z początkiem lutego 2019. Kolejni najemcy wprowadzą się w ciągu kilku miesięcy, są wśród nich: Instal-Konsorcjum, Kingspan Insulation, wrocławski oddział JSK Architekci. Równocześnie prowadzone są rozmowy z firmami zainteresowanymi ostatnimi wolnymi powierzchniami.