Krakowska 29 z pozwoleniem na użytkowanie

W sierpniu biurowiec Krakowska 29 po wszystkich niezbędnych odbiorach i kontrolach otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja została zrealizowana zgodnie z pierwotnym projektem bez żadnych kompromisów w wyborze materiałów.

Wysoki standard wykończenia jest odczuwalny na każdym kroku. Elewacja wykonana z prawdziwego klinkieru nadaje budynkowi indywidualny, niepowtarzalny styl. Wysokie kondygnacje i ogromne, dzielone okna przywołują na myśl lofty. Wszyscy odwiedzający obiekt przyznają, że we Wrocławiu nie ma drugiego biurowca o takim charakterze.

Wrażenie robi także hol – wysoki na dwa piętra, z perfekcyjnie odciśniętym logo inwestycji w betonowej ścianie i komfortową strefą dla osób oczekujących. Także pozostałe części wspólne zostały wykończone wysokiej jakości materiałami, a klatki schodowe zdobią oryginalne grafiki. Na tarasie pojawiły się nasadzenia oraz pergole, pod którymi można odpocząć na wygodnych fotelach.

Wraz z oddaniem budynku do użytku, pracę w nowym biurze rozpoczął blisko stuosobowy zespół spółki Presscom. Obecnie trwają roboty związane z przygotowywaniem powierzchni dla kolejnych najemców oraz rozmowy z firmami zainteresowanymi wyborem Krakowskiej 29 na swoją nową siedzibę.