Hochtief Polska zostaje generalnym wykonawcą Krakowskiej 29

Poznański oddział HOCHTIEF Polska został wybrany na generalnego wykonawcę biurowca Krakowska 29. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w grudniu 2016 r., a ich zakończenie zostało zaplanowane na maj 2018 roku.

HOCHTIEF Polska od 1996 roku z sukcesami realizuje obiekty, które na stałe wpisują się w krajobraz wielu polskich miast. Specjalizuje się w realizacji inwestycji kubaturowych i infrastrukturalnych. HOCHTIEF Polska jest jedną ze spółek koncernu HOCHTIEF , który prowadzi działalność od ponad 140 lat i należy do wiodących na świecie firm budowlanych.

HOCHTIEF Polska jako generalny wykonawca zrealizował m.in.: warszawskie kompleksy biurowe – Rondo 1, Business Garden Warszawa, Adgar Plaza; budynki apartamentowe – Cosmopolitan Twarda 2/4, Platinum Towers w Warszawie; obiekty handlowo-rozrywkowe – Galeria Malta i Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar w Poznaniu, Galeria Bałtycka w Gdańsku.

We Wrocławiu spółka wybudowała m.in.: nowy terminal pasażerskiego Portu Lotniczego Wrocław, budynek dydaktyczno-warsztatowy Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta, budynek biurowy Globis, Galerię Dominikańską.

terminal-wroclaw-strachowice_

Port Lotniczy Wrocław

budynek_biurowy_globis

Globis

asp_wroclaw-8520

Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta

business-garden-warszawa

Business Garden Warszawa